otobüs firmaları

20

February
2013

Ucuz Otobüs Bileti

Yazar: admin  |  Kategori: ucuz otobüs bileti  |  Yorum: Yok   |  
Ucuz otobüs bileti

Nereye gitmek isterseniz ?

Ucuz otobüs bileti satışı konusunda önemli bir yer sahibi olan firmamız özellikle İstanbul Ankara olmak üzere , şehirler arası otobüs firmaları ile anlaşarak kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalarda otobüs bilet fiyatları indirime girdiği gibi yapılan işlem başına kazanılan bonus puanlar , ya da taksitli otobüs bileti gibi seçenekler sizlere sunulmaktadır.

Siz değerli yolcularımıza Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz ama büyük bir çoğunluğunuza Ankara İstanbul otobüs seferleri ile hizmet vermekteyiz yolcularımızın büyük bir çoğunluğu bu iki şehir arasında seyahat ediyor. Bilet rezervasyon sisteminin en büyük kullanıcıları da bu şehirlerarası seyahat eden siz değerli müşterilerimizsiniz.

Ucuz otobüs bileti al

Online bilet sisteminde de büyük bir yoğunluk olduğu gözükmekte. Bizde siz değerli müşterilerimize bu ilgilerinizden dolayı turizm firmamız olarak bu şehirlerarası seyahatlerin de ucuz otobüs bilet kampanyaları düzenledik sizlere en iyi ve en kalite hizmeti en ucuz fiyat imkanı ile sunuyoruz. Değerli müşterilerimiz bizim tek istediğimiz siz değerli müşterilerimizin konforu rahatı ekonomisi yani diğer turizm firmalarının aksine sizlere en uygun en ekonomik en rahat ve en hızlı ulaşımı çok ucuz bilet http://www.tikobilet.com/ imkanlarını ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi ister Ankara’dan ister İstanbul’dan alıp hatta özel müşterilerimize özel bir hizmet olarak sizleri dilerseniz evinizden alıp seyahatiniz den sonra gittiğiniz şehirde istediğiniz yere götürme olanağını siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Turizm firmamızda ucuz otobüs biletinin yanı sıra son model tam deneyimli kışın olağan hava durumlarına uygun olağanüstü lüks imkanlarıyla siz değerli müşterilerimize konforu rahatı huzuru sunuyoruz üstelik hiçbir ek ücret istemiyoruz.

Yolculuk esnasında araçlarımızda sizlerin hizmeti için personeller bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli yerlerde turizm firmalarına ait mola alanları bulunmaktadır biz araçlarımızın akaryakıt ihtiyaçlarını giderirken dilediğinizce yemek yiyebileceğiniz alanlar çocuklarınız için güvenlik önlemleri alınmış eğlence alanları gönül rahatlığı ile çocuklarınızın vakit geçirmesini sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize mola alanında sunduğumuz yeme eğlenmek için kullanılan hizmetler içinde ek bir ücret istemiyoruz. Otobüs firmaları bilet firmaları ile anlaşma içerisinde olduğu için herhangi bir komisyon eklenmemektedir.

Online otobüs bileti al

Kamil Koç , Süha ,Kent Turizm , Kanberoğlu ,Metro Turizm, Fındıkkale ,Nilüfer, Lüks Diyarbakır ,Yeni Adana Seyahat , Varan , Tokat Seyahat ve Ulusoy Turizm en çok indirim uygulayan ve fırsat günleri düzenleyen şirketler olarak göze çarpmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin ilk başta can güvenliği olmak üzere tasarlanmış olan turizm firmamız otobüslerinde siz değerli müşterilerimizin eşyaları için özel olarak tasarlanmış bagaj bölümü ile yolculuğunuz sırasında yanınıza dilediğinizce eşyalarınızı alabileceksiniz. Siz değerli müşterilerimizin konforu en ön planda olup sizlere sunduğumuz hizmetler tamamıyla Avrupa standartlarında hizmet kalitesini siz değerli yolcularımıza sunuyoruz. Ankara ve İstanbul seferlerinizde firmamızı tercih ettiğinizden dolayı sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir kaçı bunlar sadece. Sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz . Ucuzotobusbileti  sitesi sizleri görmekten en ucuz otobüs biletleri satmak mutluluk duyacaktır.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?


  • Son yorumlar